| daniela36783 a întrebat:

azi am fost la scoala si m-am intalnit cu iubitu totul a fost ok si cand am ajuns acasa mi-a trimis un mesaj (pui
chiar imi pare rau pentru noi
te iubesc
dar nu mai pot sa mai continui asa
tu vrei sa ma faci gelos
nu stiu ce este intre tine si alex?
dar miai stricat ziua
daca am inceput de lunea in halul asta
o tin asa toata saptamana
tu nu crei ca ai avea motive sa te superi
dar eu ti-am zis ca mie rau si tu ai plecat
fara sa zici nimic
AI DE GAND SA MAI VB CU MINE
?
SI TU NU AI FACUT NIMIC
EU MA SACRIFIC TU NUMIC
NU ITI CER SA MA IUBESTI VREAU DOAR SA TIII LA MINE
EU NU TE OBLIG SA FIM IMPREUNA
ESTI LIBERA SA IEI ORICE DECIZIE
CHIAR IMI PARE RAU) acum nu stiu ce sa mai cred, mam blocat nu stiu ce sa ii zic vreau sfaturi fundita primul raspuns

Răspuns Câştigător
| AdySnaP a răspuns:

Pai e eadevart ce ce zice el despre acel "Alex"?, daca da... cere-ti scuze si termina cu el si ramai cu alex, Daca nu, explica-i toata situatia si incurcatura care s-a creat, el probabil a auzit vreo barfa sau va vazut intr-o ipostaza mai apropiata. eu iti zic sa vorbesti cu el fata in fata si sa clarificati totul, daca il inseli sau e doar o greseala(aia crede el acum)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca e pacaleala de 1 aprilie si daca nu e atunci cere-ti scuze si dovedeste-i ca nu are motive de gelozie

| daniela36783 explică:

Alex nu are nici o legatura cu noi

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el față în față!

| Dariusuu a răspuns:

Ce mai aștepți?

Vorbește cu el și dă cărțile pe față.

| Robin0744 a răspuns:

Părăsește-l imediat, că este agramat. Găsește-ți un iubit care să folosească în mod corect cratima și nr. de „i" la verbe.

| RCristofor a răspuns:

Nu te panica, este sigur farsa de 1 aprilie, ve-i vedea.