| anonim_4396 a întrebat:

Azi am luat pilula de a 2-a zi - Gineprison. Imi poate spune cineva cat de eficienta este aceasta pilula?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Era datoria celui care ti-a prescris respectivul contraceptiv sa-ti fi dat toate informatiile necesare in privinta eficientei produsului comparativ cu contraceptivele Escapelle si Postinor2.

| msecrierubkrumsecrierubkru a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Problema este ca nu mi le-a precris nimeni, eu singura le-am procurat de la farmacie, si nu am primit informatii despre cit de eficienta este aceasta pilula, de aceea si am nevoie de aceasta informatie

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca cumva nu va fi eficienta pastila respectiva iti trimit o adresa unde te poti interesa. Bineinteles daca esti din Bucuresti sau apropiere. http://avortchiuretaj.ro/