| madutza_ubytzik a întrebat:

Azi dimineata am vrut sa ma masturbez(nu m-am mai masturbat de vreo 5 saptamani) si mi-am bagat degetul in vagin. Eu am unghiile foarte mari si e posibil sa ma fi zgaraiat in vagin fiindca acum secretia vaginala a luat culoarea ce o are atunci cand se termina ciclul adica maronie. Nu mi sa mai intamplat pana acum asta! V a rog frumos dati-mi un raspuns! fundita

Răspuns Câştigător
| RoberT_2406 a răspuns:

Culoare schimbata a lichidului poate indica o infectie. Unghiile mari sunt un "hotel" de microbi. Mergi la un medic ginecolog si fa o consultatie.

Ca sa te scapi de acum de astfel de griji iti recomand sa-ti achizitionezi un vibrator de pe internet. Nu te vede nimeni cand il cumperi nu se uita nimeni in pachetul tau cand il primesti si in plus "face mai mult" decat manuta ta fara a te rani sau a spori riscul unei infectii.

Nu uita, inainte sa papi si sa te masturbezi, spala-te pe maini.

Succes!

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Mai bine te uitai la un film de desene animate, ori alergai prin parc.
Bietii copii, sunt afectati de sindromul masturbarii laughing

| Vizitiul a răspuns:

Pai, nu ai putut sa-ti pui si tu o manusa chirurgicala? Economisim tampoanele, salvam padurea. Mari ecologisti...

| madutza_ubytzik explică:

Nu va suparati dar vreau raspunsuri directe nu sa radeti de mine. va rog mult

| Emeraude a răspuns:

Micky Mouse face prostii.

| Georgiana2905 a răspuns:

Ai fost rea! Nu a ras nimeni de tine dar ma indoiesc ca vei primi vreun raspuns asa cum doresti tu. Din pacate astea e tin pentru tine ca nu sunt toti asa deschisi incat sa isi expuna unele chetii in public si nu e vb ca nu sunt deschisi, si mai mult ...Multi nu vb despre aceste chestii pe net, probabil de aceea si raspunsurile.

| muby a răspuns:

Nu cred ca ai patit nimic, daca nu te ustura sau te doare. Stai linistita in privinta asta, cred ca iti vine ciclul pe bune.
Si nu cred ca e nimic rau in a te ...cred ca ti-ai facut un bine, te-ai eliberat de stres si tensiune, ai eliberat hormonii fericirii.

| qwerty21 a răspuns:

Eu presupun ca ai observat ca nu e bine ce ai facutlaughing

| cosminbacau a răspuns:

Minnie a facut prostioare. Mickey e plecat in delegatie.

| Zady a răspuns:

Nici eu nu cred ca ai ceva.cred ca mai bine stai linistita chiar ai fi simtit dureri mai tarziu.In cazul in care ai simtit acele dureri iti recomand un control ginecologic

| Zenithf a răspuns:

Fa o baita cu ceai de coada calului. Fa de 2-3 ori pe zi, daca dupa doua zile inca este la fel, mergi la medic.
Baile de sezut cu ceai de coada calului sunt foarte bune pentru diverse probleme in sfera uro-genitala: nefrite, cistite, scurgeri vaginale etc.
Da-le pace la aia care rad de tine, o fac ca sa-si ascunda rusinea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita sa mergi si la preot sa te spovedesti. Masturbarea este un pacat mare. Eu cand faceam asta aveam un sentiment de vinovatie la sfarsit si am cautat pe net sa vad daca este pacat, si intr-adevar este.