| Nikoooooooo a întrebat:

azi eram la scoala sh colega mea citea un referat in fata clasei si eu eram langa ea...Baiatul de care imi place se uita la mine cu niste ochiilaughing:X, eu mi-am intors capus sh zambeam dar cred ca imi luase obrajii foklaughingnoi am mai fost imp de ff multe ori dar acum ceva timp i-am cerut sa fim imp sh a refuzat oare dc? ca el mi-a zis ca ma place si nu ma poate iubi momentan, acum ce sa inteleg? face anumite gesturi, etc sh cu privirea lui da multe de inteles, voi ce credeti? ca vom fi imp?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

K e nehorat. si inca ii mai place de tine. dar lasa-l p el sa vina la tine.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
din cate ne-ai zis tu sigur ve`ti mai fi impreunasmug:*

| ignore a răspuns:

Nehotarat*rolling on the floor

| gigi80 a răspuns:

Una e sa-i placa de tine si alta sa te iubeasca. puteti fi ampreuna dar numai cand el are chef de tine.

| Jony123 a răspuns:

Este un copil nehotarat care nu stie ce vrea, asta inseamna, daca veti fi impreuna? probabil ca da, depinde de el, daca te mai vrea sa nu... cred ca mai are alt fete pe lista lui si inca se mai gandeste cu care din ele sa fie...
Sper ca team ajauta. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz