| Nikoooooooo a întrebat:

azi eram la scoala sh colega mea citea un referat in fata clasei si eu eram langa ea...Baiatul de care imi place se uita la mine cu niste ochii:X, eu mi-am intors capus sh zambeam dar cred ca imi luase obrajii foknoi am mai fost imp de ff multe ori dar acum ceva timp i-am cerut sa fim imp sh a refuzat oare dc? ca el mi-a zis ca ma place si nu ma poate iubi momentan, acum ce sa inteleg? face anumite gesturi, etc sh cu privirea lui da multe de inteles, voi ce credeti? ca vom fi imp?

1 răspuns:
| Ðean a răspuns:

De ce n-ai încercat măcar să scrii mai corect... mi-a luat 5 minute nu mai sa descifrez ce scrie. În fine... părerea mea este că el te place, dar stă cu altă fată, pe care o place şi pe ea, poate mai mult, şi nu vrea să o înşele, dar e pe cale să se despartă, aşa că vrea să se întoarcă la tine.