| Nikoooooooo a întrebat:

azi eram la scoala sh colega mea citea un referat in fata clasei si eu eram langa ea...Baiatul de care imi place se uita la mine cu niste ochii:X, eu mi-am intors capus sh zambeam dar cred ca imi luase obrajii foknoi am mai fost imp de ff multe ori dar acum ceva timp i-am cerut sa fim imp sh a refuzat oare dc? ca el mi-a zis ca ma place si nu ma poate iubi momentan, acum ce sa inteleg? face anumite gesturi, etc sh cu privirea lui da multe de inteles, voi ce credeti? ca vom fi imp? pls raspuns

3 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Daca se uita la tine inseamna ca nu era hotarat cand te-a refuzat.totusi ai multe sanse sa mai fiti impreuna,nah daca te priveste,, degeaba nu te priveste, incerca sa-i fii putin indiferenta dar nici prea indiferenta! Cred ca daca te.ar vedea cu altul ar murii de ciuda, stiu multe cazuri asemanatoare! El acum simte ca oricand se poate intoarce la tine!

| Awesom a răspuns:

Stii de ce te-a refuzat mai Daiana? Pentru ca tu in loc sa vorbesti frumos cu el i-ai cerut sa fie cu tine in loc sa vorbiti frumos.Simplu ii era frica de complicatii

| marabu12 a răspuns:

El te place dar poate iubeste alta fata sau nu vre sa aiba inca o relatie cu cineve pote ca i este frica sau vrea sa se distreze cu mai multe fete din club