| Zinv a întrebat:

Buna! Azi la ora de sport am nimerit (din greseala) o fata cu mingea pe partea dreapta a abdomenului.
Nu a inceput sa planga sau sa se duca la profesor.
Tin sa mentionez ca am dat destul de tare, trageam la penalty.
Eu cred ca e un semn ca place un baiat de la fotbal sau chiar pe mine, deoarece:
-Inainte se juca cu fetele volei.
- Nu a zis profesorului.
-Cand mi-am cerut scuze (pe mesaje) a zis ca e in regula si ca se simte ok, ca nu aveam cum sa stiu ca ea voia sa treaca prin fata inainte sa sutez.
Mai tin sa mentionez ca a venit cu 3 fete si noi eram tot 3 la fotbal.
Va rog sa imi spuneti ce credeti.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O simpla coincidenta si atat.
Iti faci prea multe vise.

| mihai69 a răspuns:

Cred că-ți faci prea multe scenarii.

| LoveSleep a răspuns:

Sigur nu te place, stai linistit, esti in siguranta.

| Anna71 a răspuns:

Politețea nu e același lucru cu iubirea, doar pentru că nu a spus profului și că a zis că e ok că i-ai strivit stomacul nu înseamnă că te place. Și nu înțeleg ce legătură are jocul de volei cu plăcutul de tine sau alt băiat.