| alee_2213 a întrebat:

Buna!
azi ma duc la mare cu prietenul meu si nu stiu ce sa vorbesc cu el...eu sunt mai timida si nu prea vorbesc pentru ca nu stiu despre ce.va rog ajutati`ma. Dati`mi niste subiecte interesantehappy

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Nu neaparat. Daca esti o buna ascultatoare sa stii ca conteaza mult.Baietilor le place sa fie ascultati.Mai spune si tu ceva inteligent, sa vada ca esti desteapta.Dar daca va duceti la mare nu vad ca numai o sa vorbiti...

| Carly22 a răspuns:

Pai cand te duci cu prietenul la mare sau oriunde nu ai nevoie de o lista cu subiectehee hee. totul va veni de la sine.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Daca mergi cu el la mare stai relax ca o sa iti folosesti gura in majoritatea timpului cu...alceva nu cu vb...oh go on