| Claudia_2741 a întrebat:

azi mi-am sunat iubitul dupa ce el nu ma mai contactat cateva zile... din ce vorbeam noi el mi-a zis daca u nu mai mai sunat eu mi-am gasit pe altcineva si tot in vorbe mi-a zis ca pe mine ma vrea... ce ar trebui sa >fac?

1 răspuns:
| yngerash_4642 a răspuns:

Pai nici el nu stie ce vrea.dar daca si-a gasit pe alta nu are rost.Gaseste altu pentru ca poate este mai bine. Daca nu. daca simti ca il iubesti asa de mult incearca sa te impaki cu el(gasesti uh o skuza de ce nu l-ai sunat in aceste zile)winking bafta