| AnDrE_2457 a întrebat:

Bunahappy! Baiatul pe care il plac imi zambeste si imi face cu ochiulhappy...si se poatra foarte dagutz cu mine ma striga si ma saluta de la catva metriworriedinnainte sa ajunga la mine. dar el mi-a spus odata ca nu o sa am snase cu elworried... Oare ma place?

3 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

Maybe >:d

| Lolly94 a răspuns:

E posibil sa te placahappy daca te saluta tot timpul, iti zambeste...happy

| ArchAngel a răspuns:

Posibil dar eu unul stiu ca baetilor le plac fetele care nu sunt timide fata de baieti de care le place si au curajul sa le spuna ce simt. daca esti putin mai curajoasa crede-ma ca o sa te placa