| anyy345 a întrebat:

Buna!
baieti acesta intrebare este pentru voi happywinking
deci.
voi cum ati vrea sa arate iubita?(sani,fund, par etc).(dar si comportament)winking
? funditatonguetongue

38 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Poftim, eu spun ca e mai frumoasa versiunea din film, o am si in playlist-ul meu.
http://www.youtube.com/watch?v=lBSbeBc8d_Y&feature=player_embedded

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Te crezi prostituata lui Hitler și crezi că ai vreun rol important pe Pământ?
Că faci și tu bine, sau eventual zici ceva bine?!
Tu consideri omu la 30 de ani MOȘ? Penibil, de 3 ori penibil.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

laughing))Pustiu..ai 'netul la-ndemana, si poti citii cateva cuvinte despre ce iti zic sau ce te intreb eu!(e foarte bine ca macar citesti, te documentezi). Dar ma indispui foarte tare cu comentariile si intrebariile tale de toata jena! Gen( ""si cum arata o fata de inger?""sau""metafora ta e prea exagerata, vrei sa bagi oamenii in lumea fantastica in loc sa ii ajuti"")si apoi incepi sa faci pe inteligentul cand nu esti! Deci te rog sa nu ma mai plictisesti si indispui in continuare! IIIciauIII

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Dacă ai 19 ani te crezi mai superior ca mine?
Nu contează vârsta pokemonule, ci mintea la ce nivel e!
Și dacă te indispun îmi pare cu sorry!

Pa-Pa!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu ma cred mai superior cu nimic! Salut cu respect pana si cel mai mic copil! Dar nu imi plac oamenii ca tine (nu te supara) IIIciauIII

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc! chiar e mai frumoasa versiunea ta.As vrea sa te rog ceva putin mai exagerat pentru ca mi-ai atras atentia foarte mult!(Imi poti da un id de mes sau skipe prin mesaj?) Te rog frumos.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Pustiu..ai 'netul la-ndemana, si poti citii cateva cuvinte despre ce iti zic sau ce te intreb eu!
Fraza de sus ce îți inspiră?
Asta e, nu încerc să fac plac nimănui!
Nu mă supăr! Sunt părerile tale, nu mă interesează.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Poate ca esti mai nou pe aici si d-asta inca nu sti dar n-are rost sa te iei cu nimeni in gura (la cearta) caci nu faci decat sa dai dovada de imaturitate.
Ea si-a spus parerea ei iar tu pe a ta, punct.
Chiar n-are rost sa porti discutii contradictorii (mai ales cand nu isi au rostul) cu persoane anonime (straine de tine). Numai bine.
Ps. La 30 de ani nu esti batran, ai sa ajungi si tu la varsta aia intr-o zi si ai sa realizezi cat de mult gresesti acum in gandire (in ceea ce priveste varsta).