| Eu_8005 a întrebat:

Baieti,cum e sa fiti >indragostiti?:big grinbig grin

4 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

E cel mai frumios luctu din lumea asta infecta.
Sper sa afli si tu cum estewinking

| ComatoseWine a răspuns:

Nu siu exact.Din cate stiu eu nu am fost.Dar probabil e frumos!

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Sa fi indragostit e cel mai frumos sentiment care este unic si te simti ca si cum ai zbura. Dragostea este o catastrofă magnifică: să ştii că te îndrepţi cu toată viteza spre un zid şi totuşi să accelerezi; să alergi către pierzanie, cu zâmbetul pe buze; să aştepţi, plin de curiozitate, clipa când se va alege praful de toate. Dragostea este singura decepţie programată, singura nenorocire previzibilă, pe care o vrei mereu şi mereu.

| Snizel a răspuns:

Un sentiment special, care de multe ori, se termina intr-un mod urat.
Inseamna sa-l iubesti pe cel de langa tine mai mult decat pe tine.