| anonim_4396 a întrebat:

Buna Baieti,
Imi puteti spune ce inseamna o fata draguta si frumoasa pentru voi?
Detalii si fiecare trasatura!
Ati vrea sa fie machiata sau nu?

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

Toti baietii vor ca prietena lor sa fie frumoasa si cand nu e machiata, lucru evident

o fata frumoasa are pe langa un aspect fizic placut si niste maniere bune un stil si o eleganta de invidiat.
frumusetea e data in primul rand de chip(felul cum e asezat parul ajuta enorm) cat si de corp care daca e foarte bine lucrat in sensul de forme mai ascunde din defectele fetei

10 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Depinde de baiat.

Mie, personal, imi plac cele simple. Sa fie atenta si la mine, nu numai la cum sa se imbrace sa fie in ton cu moda si cum sa se mai macheze, din ce in ce mai strident.
O fata cat mai simpla, pentru mine este perfecta.

| RAY a răspuns:

Draguta sau frumoasa?
frumoasa sa aiba o fata simetrica, sanii, fund, sa fie mica in talie, fara burtica, parul lung desigur etc

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si pe mine cum ma cataloghezi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Draguta,cam de nota 8, 5

| MidnightR a răspuns:

Sa fie superba cand e machiata si frumoasa cand nu e.

| AndreiM77 a răspuns:

Sa fie frumoasa si cand este nemachiata, sa nu fie foarte inalta, sa fie slabuta dar nu foarte tare, adica sa fie "slim".
Sa se comporte frumos, manierata, sa se imbrace elegant, nu cu blugi rupti si toate cele, sa fie cu parul lung, mai exact sa fie o lady.

| Robi1444 a răspuns:

O fata frumoasa pentru mine inseamna sa nu aiba 3 tone de machiaj pe fata sau altundeva. "Fata frumoasa" nu se rezuma doar la aspect fizic. Cel putin, pentru mine poate sa fie o fata frumoasa 100% daca nu imi place comportamentul ei. Trebuie echilibrat ambele parti.
Si machiajul face parte din frumusete, dar nu trebuie sa fie folosit in exces.

| Nuvr a răspuns:

Depinde daca ii sta bine machiata da, dar sa nu fie un machiaj de ala cu 3 straturi laughing
frumoasa e atunci când te atrage fizic bine ingrijita
Frumoasă poate fi și din punct de vedere al gândirii, ceea ce o poate face frumoasă, simpatică și cum mai vrei.
si sa nu fie cu fite sa nu umble numai dupa bani

| Bossmen a răspuns:

Crede-ma daca vrei sa atragi orice baiat trebuia sa ai astea: sanii mari bucile rotunjite si sa fi inteligenta si frumoasa la fata.SAnii sa fie cat mai rotunzi si aia happy si sa fie de vreo 30 cm latime si sa nu fie lasati ci sa steie drepti ca soldatu laughing

| Izabella312 a răspuns (pentru Bossmen):

Si tu ce ai sa-i oferi in schimb? Ai cam multe asteptari nu crezi?