| Haha_Laur_1996 a întrebat:

Buna baieti si fete am o problema nu foarte grava dar as dori un sfat! Acum 3 saptamani m-am certat cu o fata de care imi place, a cam fost vina mea deaorece ii tineam partea unui coleg si i-am spus ca un imbecil "Nu ai tupeu sa te superi pe mine" ea desigur s-a suparat si m-a scos de la prieteni de pe facebook si sta pe invizibil si nu mai vorbeste cu mine ce sa fac? Si mereu cand ma uit la ea, ea este cu privirea spre mine, oare ce inseamna?

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Du-te și bag-o în seamă vezi ce spune.

| dciLaur a răspuns (pentru Azµre):

Mda...nu este chiar atat de usor sad

| Haha_Laur_1996 explică (pentru Azµre):

Nu este atat de usor. mai citeste odatahappy

| Azµre a răspuns (pentru Haha_Laur_1996):

Am citit, eu zic să vorbești cu ea și să îți ceri iertare să vă împăcați!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cere-ţi iertare şi împăcaţi-vă!
Te pup!

| blueheart a răspuns:

Arata-i ce ai scris aici si poate ca daca va vedea ca te-ai facut singur "imbecil" te va ierta. Unele fete se supara mai repede pentru lucruri care voua, baietilor, vi se par banale. Cred ca ea asteapta scuze de la tine. Vorbeste cu ea. Daca si tu esti orgolios veti sta suparati mult timp.
Succes! happy

| dciLaur a răspuns (pentru blueheart):

Imi este frica de cum va reactiona ne certam destul de des din niste porcarii1 sad oricum mersi pentru raspuns mai astept si altele

| blueheart a răspuns (pentru dciLaur):

Si eu ma supar foarte usor si reactionez cum nu ar trebui. De aceea ti-am raspuns la intrebare. Si ma fac invizibila ca si prietena ta. Si desi am iertat persoana astept sa faca ea primul pas.
Va fi totul bine daca actionezi. Daca e orgolioasa ca si mine cu cat va trece timpul cu atat se va indeparta de tine. Actioneaza! Nu ai nimic de pierdut.

| dciLaur a răspuns (pentru blueheart):

Daca esti de accord poti sa-mi dai id-ul tau sa vorbim?

| blueheart a răspuns (pentru dciLaur):

Ti l-am trimis. happy

Răspuns utilizator avertizat