| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti si fete, ma simt asa de singur nu imi gasesc un suflet pereche, jumatea inimii mele ma simt atat de trist si nu mai stiu ce sa fac ca m-am saturat sa fiu singur si trist. Simt ca nimeni nu ma baga in seama, mai ales ca-s bisexual si am pierdut foarte multi prieteni, mi-e sufletul atat de trist si sper sa nu ma sting din viata

Va imbratisez cu drag baieti &fete

8 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Salut frate,nu te necaji ca iese soarele si pe strada ta.
Si eu am talentul sa "pierd"oamenii la care tin, dar viata m-a invatat sa tin capul sus si sa plang cand nu ma vede nimeni.
Crede-ma cand iti spun, ce-i menit sa fie al tau, oricat incearca altii sa va desparta tot al tau ramane.
Daca te simti singur, poti sa-mi dai mesaj sa te descarci.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar alegerile facute, te-au afectat si te afecteaza in continuare.
Nu cred ca este cazul sa-ti plangi de mila, ca nu-i nimeni vinovat, decat tu, de viata pe care ti-ai ales-o sa o traiesti.
Din pacate, oamenii au alte preferinte si s-au indeparatt din cauza alegerilor tale.
Chiar daca iti faci prieteni noi si aceia te vor parasii in curand, dupa ce iti afla preferintele.
Draga Mihail, esti singur responsabil de situatia in care esti!

| Notmyaccount a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce ti se pare normal ca o persoana sa fie marginalizata din cauza preferintelor sexuale? Pana la urma e alegerea fiecarui om si nu priveste pe restul lumii, atata timp cat dai dovada de alte calitati remarcabile, atata timp cat te comporti normal. Cum poti insinua ca inclinatia lui sexuala e alegerea lui si ca ar mai fi si vinovat pentru ce a ales?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Notmyaccount):

Nu am vorbit nicaieri de marginalizarea nimanui, am spus clar, ca sufera din cauza deciziilor pe care le-a luat singur, excluzandu-se singur din aceste grupuri.
Inclinatia lui sexuala chiar este alegerea si problema lui proprie si personala. Este adult si stie clar ce a ales cu buna stiinta si in deplinatatea facultatilor mintale.

| Emma30555 a răspuns:

Fii mai optimist, ești tânăr, ai timp sa ți faci prieteni. Relație e mai greu căci ai nevoie de cineva mai deschis la minte dar nu e imposibil, deci fruntea sus si cauta soluții nu te lasă descurajat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu iti gasesti jumatatea, incearca doua sferturi. Problema rezolvata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-ma sa ghicesc, esti alt adolescent care se crede bisexual la varsta de 15 ani.

| Nyku7877 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog frumos nu ma lua in ras am 24 ani