| SexyAnon a întrebat:

Buna!
Baietiilor ce le place, sa fie cautati sau sa caute ei?
Sau este bine daca te certi cu iubitul sa faci u primul pas chiar daca nu ai gresit?
Fundita love struck.

Răspuns Câştigător
| alyskumpy a răspuns:

NU,deci nu! sa nu faci prostia de a face tu primul pas pentru ca pe urma pentru el va fi o joaca stiind ca il vei ierta si ca o sa faci iar tu primul pas, nu te injosi.atunci iti dovedeste mai tare ca te iubeste cand face el primul pas chiar daca el a gresit sau nu... funda?big grinkiss

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Depinde daca ai gresit tuh ar trebui sa te duci sa iti ceri scuze happy dar daca a gresit el ar fi bine ca el sa te cautehappy

| Pysu a răspuns:

Baietilor le place sa fie cautati, dar daca te certi cu iubitul ar fi mai bine sa nu faci primul pas pentru ca o sa i se urce la cap. Ar fi mai bine te porti si tu cu el cum se poarta el cu tine si o sa-si dea seama de greseala. fundita?batting eyelashes

| RazvanGeorge a răspuns:

Baietzilor le place sa caute.dar uneori si sa fie cautatzi...este bine ca fata sa faci primul pas catre impacare...nupa o cearta pentru ca baietii sunt orgoliosi. fundita?winking

| Frumushica96 a răspuns:

Pai chiar daca nu ai gresit tu si nu ai fost tu de vina ca sa va impacati fa tu primul pas daca nu vrei sa il pierzi mult succes si sper sa va impacati kiss

| SexyAnon explică:

Mda...Dar vedeti el imi spune ca "Apreciaza foarte mult ca am facut primul pas, cu asta i-am dovedit ca il iubesc "...Si ma simt bine. facand mereu primul pas.straight face

Va multumesc ffff mult pentru raspunsuri :*.

| CriiSTiina a răspuns:

Cauta`l tu ca le place smug!