| darkprincesskiss a întrebat:

Baietilor inalti (care au 1.80 sau mai mult) le plac fetele minione ( care au 1.50, mai mult sau mai putin cu cativa cm)? happy

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sa stii ca sunt baieti inalti care prefera mai mult fetele minione, dar majoritatea totusi vor ca fata sa fie macar pe la 1, 70 m.

| buzeduulci a răspuns:

Nu conteaza inaltimea. eu am 1.57 iar prietenul meu 1.90. dar na. m-am obisnuit. nu e ceva care sa te inspaimante sau. decat sa fie nesimtit, prost, si alte alea mai bine asa. acum fiecare cu gusturile lui.

| DeeaMarry a răspuns:

Eu nu pot sa ma gandesc decat la cum ar arata un baiat de peste 1.80 cu o fata de sub 1.50. Mda...
Probabil ca sunt si baieti ce nu dau prea multa importanta inaltimii, dar tot s-ar face multe glume pe seama unui astfel de cuplu. Dar daca se iubesc si pot trece peste asta, le urez succes.

| Ekcstsy a răspuns:

Eu am 1.90 si da imi plac fetele minionehappy. Acum nah fiecare cu parerea lui.

| bogdan72 a răspuns:

Cam micuta, dar daca arati bine trecem peste (cel putin eu). Nu ma deranjeaza; e adevarat ca nu se vede minunat, dar asta e. Mie mi-a placut 4 ani de o fata sub 1.60 si am 1.82. Chiar daca e micuta, era foarte frumoasa si avea o personalitate pe care pur si simplu o iubeam. Depinde de baiat, depinde si de fata.

| Justrollin a răspuns:

Nu.

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Pai ia si tu exemplu:Shakira(1, 55) si Pique(1.90)deci se poate: ))

| Epiico a răspuns:

Mie sincer sa fiu imi plac fetele alea acelea mia scunde stiti voi dar arata foarte frumos iubita mea face parte din aceea categorie si e foarte sexyy si are 1, 55 iar eu am 1, 84big grin

| Epiico a răspuns:

Dar nu prea imi plac minrole adica nu ca n-ar merge o relatie cu minore
dar sincer nu ca numi plac dar daca sa zicem faci sex cu ele poate sa vada masa si sa se duca la politie si sa dea coruptie de minori dar am avut si vreo 2-3 relati de acest gen