| maria_9426 a întrebat:

Baietilor le place parul lung sau scurt (la o fata)? Drept sau cret? Prins sau lasat desfacut?
Ms dau funda. Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Depinde de baiat...Mie imi plac fetele si cu parul lung drept si desfacut...Acum cum am mai spus, depinde de fiecare.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lung sa nu fie cret si nu conteaza daca e rizat sau drept.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde de gusturile fiecarui baiat, eu cred ca ar prefera parul lung si drept thinking

| Dash a răspuns:

Lung
Drept
Prins s-au lasat desfacut (asta nu conteaza)

| Dav7id a răspuns:

Par lung,drept,prins sau desfacut cum doreste.Dar as prefera cand are maieu pe ea sa fie desfacut si drept, da asa de bine, face simplitatea sa para complexa cand ma uit la ea.A si sa zambeasca! Salut Maria!

| Narcis2007 a răspuns:

Parul lung lasat desfacut

| zeeeeeex a răspuns:

Nu e o regula anume draga mea. Tu trebuie sa te simti bine in ceea ce priveste aspectul tau si modul in care iti sta parul (daca tot de asta vorbim)... daca nu iti acopera fata e foarte bine, daca ai fata mai rotunda si il faci cret va crea impresia ca esti putin mai "borfoasa", daca ai fata lunga si il indrepti, va crea impresia ca esti vara Morticiei Adams.
Esential e sa iti scoti in evideta calitatile si frumusetile si nu sa le astupi cosmeticizandu-le prea mult, cat mai naturala si dezinvolta posibil si vei da lovitura oriunde!

| Dennys1521 a răspuns:

Pai de preferat parul lung...acum nu stiu.sunt fete care le vine mai bine parul cret si sunt fete care le vine mai bine drept.asta depinde de fata.si desfacut e mai frumos

| LifeInColors a răspuns:

Din cate stiu, la majoritatea baietilor le place ca o fata sa aiba parul lung si lasat desfacut. In legatura cu "drept: sau "cret", depinde... Daca e genu de baiat care vrea sa fie la moda si e obsedat de placa, atunci drept. Daca nu e atat de superficial si mai linistit, atunci merge si crebig grin sper ca te-am ajutat

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Lung,drept,desfăcut

| Virkno a răspuns:

In general baietii prefera par lung, drept, desfacut.

| bebetho a răspuns:

Lung dar nu exagerat, drept, desfăcut.
Bine, la unele le stă mai bine scurt sau prins.

| SimonaSymo a răspuns:

Deseori baietilor le place parul lung, lasat desfacut si cret ca sa se poata juca cu el.

| Bacteriuță a răspuns:

Depinde de baiat. majoritatea baietilor, insa, prefera parul lung.

| Pregnant a răspuns:

Eu prefer parul lung, un pic ondulat, desfacut.

| eddward7 a răspuns:

Eu prefer parul lung si desfacutwinking

| Ciufulici a răspuns:

Categoria zic cai buna!
Acum depinde de baieti eu prefer: http://www.divahair.ro/......ar_rar.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda merge si cret.stiti ce? eu am parul pana sub bust, are volun si e ondulat. daca mi'l intind se distruge si arat ca o matura.so parul drept e super naspa, toti il au toti il vor.al meu e vopsit roscat si arata foarte bine. originilitatea conteaza

| CuriosEL a răspuns:

Sunt baiat si imi place lung drept desfacut big grin iti zic e bine asa orice baiat ar prefera asa xD Succes!

| smekerasu33 a răspuns:

Sa fie drept, lung si lasat pe spate sau pe umeri

| OmuCuVak a răspuns:

De preferat sa nu fie deloc par...te incalcesti ...si nu e nici igienic

| superstars a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul lung si drept dar daca este desfacut este foarte bine dar si prins merge