| xennniaaa a întrebat:

Buna buna! Am o problema, este un tip la liceu, eu sunt a9-a el e a11-a. Imi pare dragut. doar ca nu ii plac fetele care il baga in seama, vrea ca el sa le cucereasca primul. Cum as putea totusi sa ies putin in evidenta, sa ma observe, dar sa nu isi dea seama ca il plac? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Cliche a răspuns:

Ai dreptate. Dacă vrei sa fii înjurată, poţi să faci asta.

Revenind, încearcă să nu mai umblii tu după băieţi. E pierdere de timp, şi în plus e şi patetic. Ţi-a veni şi ţie vremea, aşteaptă şi ai să vezi. Gândeşte-te la faptul că poate el n-are nici un interes pentru tine, şi tu te dai pe lângă el. Aiurea, nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de următoarele lucruri:

1) Un marker, de preferat pe negru.

2) O pancartă

Începi frumos şi scrii: "OBSERVĂ-MĂ" apoi te plimbi cu ea pe holul şcolii.

Cu plăcere.

| Crissy88 a răspuns:

Pai poti sa scapi din gresela apa pe el putina apa si sa zici:"Scuze, n-am vrut."Apoi il stergi cu un servetel ceva.Si cand il stergi sa te uiti in ochii lui.Si o sa vezi ca nu o sa trebuie sa mai faci nimic.

| xennniaaa explică (pentru Cliche):

Sa stii ca exista o urma de dreptate in raspunsul tau big grin multumesc oricum!

| Cliche a răspuns (pentru Crissy88):

Ai dreptate. Dacă vrei sa fii înjurată, poţi să faci asta.

Revenind, încearcă să nu mai umblii tu după băieţi. E pierdere de timp, şi în plus e şi patetic. Ţi-a veni şi ţie vremea, aşteaptă şi ai să vezi. Gândeşte-te la faptul că poate el n-are nici un interes pentru tine, şi tu te dai pe lângă el. Aiurea, nu?