| BomBonika_9617 a întrebat:

tongue imi puteti spune si mie cum sa fac sa nu mai fiu ""invidioasa"" adica nu ma refer la avere din astea! ci am cateva colege care mi se tot lauda ca "vai de mine, ma comb ca ala ma comb cu alat " si uneori vb ca proastele, ma dispera cu urletele lor atunci cand vad un tip misto... odata stiind ele ca mie imi place de baiatul X, cica : vai m-am comb ca ala ". da asta nu era adv baiatul X nu se uita la maimutele alea, is prea de tot. Si va rog sa nu aud reprosuri ca nu stiu ce. vreau doar sa ma ajutati atata tot :* dau fundita pentru cel mai bun raspuns :X

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Bine draga mea, majoritatea procedeaza asa ca sunt si ele la randul lor invidioase, probabil sunt invidioase pe tine pentru ca tu esti mai buna ca ele(sunt sigura)si de aceea fac pe draq`n patru doar ca sa impresioneze, vor sa para ceea ce nu sunt ele cu adevarat, ceea ce trebuie tu sa faci este sa nu le acorzi atentie si sa le lasi in pace, se vor satura o data si-o data sa se tot laude ca proastele vazand ca tu nici nu le acorzi atentie prostiilor lor, sau daca vrei putina razbunare, poti si tu sa te daii la baietii pe care ele ii placwinking

Succeskiss

4 răspunsuri:
| Mădălina31000 a răspuns:

Nu le mai baga in seama, nu te mai agita.
Ele fac asa numai pentru ca stiu ca pui la suflet. daca nu te-ar vedea ca te agiti, nu ar mai face asa.
Btw, funda?puppy dog eyes

| jordan_6666 a răspuns:

Nu te inteleg de ce te agiti...arata-le ca nu iti pasa fii indiferenta... ceva mai usor si mai ok nu poti sa faci si crede-ma o sa fie foarte dezamagite sa vada ca nu te mai agititongue

| DincoloDeRai a răspuns:

Sunt invidioase^^ nai ce sa faci "this is the life"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai agita. O sa vada ele cine e cea mai buna si o sa zica
-uite ea e mai buna decat mine.
Nute mai agita sunt sigura 100% la 100% ca esti mai buna
Fi tare nu baga toate prostiile in seama
I love you!
Ceau