| sexoasa a întrebat:

Buna buna tuturor. am si eu o intrebare : sunt certata cu prietenu meu de 2 saptamani si el tot pune incercari pe mine isi face diferite iduri si tot asa. nu stiu ce sa zic nu mai da nici un semn de viata pe idul lui adevarat voi ce credeti?
love struck.: tine la mine?
.: mai sunt sanse sa ne impakam

5 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Da, inca ii pasa de tine. Dar, presimt ca amandoi sunteti imaturi, deci probabil "pasatul" asta al lui nu va duce la nimic. Si nu mai scrie cu "ca", damn it!

| bianka93 a răspuns:

Nu cred din moment ce isi kimba id si nu mai vrea sa vb ca tine cred ca vrea sa isi kaute pe altcineva

| ancutsa13 a răspuns:

Daca inca face lucruri de astea inseamna ca inca ii pasa. Cel mai bine ar fi sa il suni sa vorbiti despre ce veti face in continuare, daca nu vorbesti cu el nu ai de unde sa stii ce e in capul/inima lui!

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

laughing)Chiar te ti dp un baiat?!

oh go on Traieste`ti viata fetita!happy
Baieti mai sunt.happy
Nu te tine dupa unu ca nu are rosthappy

| sexoasa explică:

Buna. despre fostul meu si imi doresc sa-mi izceti daca mei ie posibil sa fim impreunasad il iubesc cu adevarat dar nu stiu iel de mai tine la mine.deci enam cunsocut pe un chat si acolo enam dat idurile si neam avzut la web neam placut si dupa a venit la mine deci prima oara cand m-a vazut m-a luat in brate is ma sruatata am ajuns acasa ilam prezentat la parinti mei si in timp ce statea in buc sail prezint la parinti mei iel atata se uita la mine imi saaruta maiinile nu ma laas din priviri si parinti mei sa uita unu la altu si se radea ca vedea ca iel numai a mine se uita am mers in camera imi zicea ca ce i-am putut face de sa indragsotit asa de mine si si i-am zis ca nul cred si mi-a zis ca lui nu-i sta in carcater sa minta deci ziua aia ce a stata la mine na existat minut si secunda sa nu ma sarute si imi zice de mi de ori te iuebsc dupa ce a plecat a plecat cu lacrimi in ochi dupa acea am continuat sa vb la tel si dupa mi-a zis ca o sa plece departe 4 uni de zile (deci era o incercare sa vada cat timp astept asa zise iel) si dupa nu stiu i-am zis ca eu astept cat trebuie si la un momendat nu stiu ce fac eu sa scot de pe iel daca ma iubeste ai repetam de nu stiu cate ori ca daca nu ma iubeste sa-mi zica in fata daca nu ma iubeste si dupa cateva zile ma suna si cand ie de nb i-am zis te iebsc deci iel a zis eu nu-ti zic nb daca nu te iubesc i-am zis ok si am inchis si in ailalta zi i-am zis ca nu mai are rost sa fim impreuna daca nu ma iubeste asa ca mai bine ma aleg sa fiu singura sa sufar ca odata si odata o sa te uit si mi-a zis asa tbn ca tiaia aratat adevarat ta fata deci eu am pus incercari pe tine i-am zis ce inceracri a zis ca pus inceracri ca pelaca departe si cu fapptu ca nu ma iubeste deci eu i-am zis ce incerare ie asta sa-mi zici ca nu ma iubesti i-am zis eu u pot sa stau cu un baiat care nu ma iubeste sia zis eu team iubit si te iubesc asta am vrut sa vad cat ma astepti si am vazut cat mai asteptat si i-am zis te asteptam cat trebuie dar nu stau cu un baiat care nu ma iubeste asa deci a trecut ziua aia si am fost si i-am zis daca ma vrea inapoi pentru ca eu nu am putut sa stau fara iel pentru ca il iubesc si a zis da ai renuntat asa usor la noi si daca te iert ai sa faci ai adoua oara la fel si asa ca mai bine nu si i-am zis pai a fost dreptatea mea tu de erai in locul meu cum procedai a zis ca nu stie dar nu proceda ca mine oricum a zis iel decia gtrecut o spatamana i-am zis stiu ca am greit dar iarta-ma ca te iuebsc si esti primul baiat ca tin asa cu adevarat la tine sia zis iel ie prea tarziu pentru regrete i-am zis nu am mai zis nimic si iel acum tot asi face diferite iduri si incerca sa scoata de pe mine mai multe pune intrebari de fostul daca il iubesc si i-am zis ca o sa incerc sa-l uit si zise si daca prietenu tau o sa ceara sa va inpacati si tu osal uitit ce o sa faci si eu nu am mai ras deci ziceti-mi si mie mai exista cale de inpacare eu acum tot astept sa vina sa-mi ceara sa ne inpacam dar nu mai da nicun semn de viata numai pe chat vien si vb cu mine si tot ma intreba despre iel sad deci ziceti si mie va rog parerile voastre daca mai exista cale de inpacare avem aproape o luna de cand suntem despartiti mersi de intelegere :d va pop dulce si astept un ras de la voi love struck :*:*:*:*:*: