| pitica_2415 a întrebat:

Buna!:* c credeti despre o relatzie intre baiat fecioara si fata fecioara?:X mersi.

Răspuns Câştigător
| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Daca ne luam dupa astre aceste zodii sunt 100% compatibile.Insa daca nu credem in horoscop si alte minunatii atunci trebuie sa descoperim persoana de langa noi iar atunci vom afla daca ne potrivim.

3 răspunsuri:
| russyy a răspuns:

Nu cred chiar asa in zodii compatibile.dar eu sunt fecioara si sunt cu varsator.ne intelegem super.dar conteaza omul nu zodia. fundita? ca suntem acceeasi zodiesmug

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Eu nu cred ca zodiile influenteaza in mod pozitiv sau negativ relatiile indiferent ce zodie este fiecare, daca se iubesc pot fi si tauri tot o sa se inteleagawinking

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Horoscopul nu este Adevarat! Dar Avand in vedere ca, in medie, sunt peste 19 milioane persoane nascute intr-o zi, horoscopul se potriveste, poate, pentru cateva sute de persoane, dar la restul nu se potriveste in fiecare zi, poate in cateva zile dintr-un an. Este ceva cam ca prezicerea vremii, chiar cu mult mai slabe sanse de potrivire cu realitatea.Mie personal nu mi se pare ceva util deoarece intotdeauna trebuie sa te comporti dupa cum iti dicteaza inima!
Iar despre Compatibilitati ele sunt uneori Reale!
Zodia Fecioara este Compatibila cu Zodia Fecioara! Despre Compatibilitatea Zodiei Fecioara-Fecioara: Aceasta combinatie poate produce putere, bani si chiar o familie. Exista o atractie la nivel psihic si o groaza de senzualitate, cand cei doi se intalnesc. Este o asociatie care poate castiga usor, desi poate dura atat pe termen lung, cat si pe termen scurt. Uneori, unul dintre ei va ajunge la concluzia ca ceva lipseste. Poate fi un caz de a avea prea multe in comun. Toate relatiile au nevoie de echilibru. Asigura-te ca esti cu adevarat indragostit sau unul dintre voi va pleca, regretand aceasta experienta. La-o usor pentru a avea rezultate bune!
Daca Doresti sa citesti cat de Compatibile Este zodia Fecioara cu Celelalte Zodii priveste aici : http://www.google.ro/......http?/url
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine :x!
Funda :o3?