| Gi4nin4 a întrebat:

ca de obicei eu am probleme in dragoste big grin. Sa incep happy am fost impreuna cu un baiat aproape un an de zile, el m-a inselat de doua ori eu am tinut si tin la el foarte mult sad. M-am despartit de el de aproximativ 2-3 saptamani big grin si acuma dupa ce m-a inselat si mi-a cerut sa fim prieteni ma suna sa imi zica ca ma iubeste si ca vrea sa se impace cu mine. Multi prieteni comuni imi spun ca nu mai este omul de dinaine si ca de cand s-a despartit de mine numai bea si plange cand isi aminteste etc. nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el da sau nu? P.S nu mai prea pot avea incredere deoarece m-a mintit prea des sad Helpp. OFER FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| ClauA17 a răspuns:

Nu stiu ce sa zica dar nu cred ca merita, eu cred ca te iubeste daca a intrat intr-o stare de depresie, dar poarta-te mai rece cu el, daca il ierti mereu o sa faca la fel si va stii ca tu il vei ierta de fiecare data..mai bine l-ai lasa un timp sa vezi daca te mai cauta dupa ce il refuzi. daca te-ar fi iubit cu adevarat nu te insela..prima data asigurate ca prietenii aia spun adevarul si nu i-a pus el ce sa iti zica. daca te-a mintit de atatea ori si te-a inselat eu zic sa nu mai ai incredere in el.tu trebuie sa iti dai singura seama daca te-a iubit cu adevarat sau nu prin felul in care se comporta si ca nu avea nimic de ascuns. eu zic sa te mai gandesti si sa nu iei o decizie de care sa iti para rau. funda? big grin

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Treaba e ca nu s-a intamplat doar o data. Daca era asa puteam spune ca a gresit si ca a realizat cu ne meriti asa ceva.
El o va face oricum iar.De suferit tot tu vei suferi.Si intotdeauna vei avea impresia ca ascunde ceva.Lipsa de incredere nu tine o relatie legata.
Mai bine incearca sa uiti, sa nu te impresioneze lacrimile lui.Ar trebui sa fi iubita si respectata nu injosita si data la o parte.
Eu nu sustin infidelitatile de nici un fel, cred ca nu au scuza...

| RAY a răspuns:

Cand te insela te iubea? draga i dai sansa sa-si bata joc de tine la infinit lasa-l ca nu moare

| Radu284 a răspuns:

Daca te-a inselat de doua ori intr-un an, ce te face sa crezi ca nu va mai face asta din nou daca-l ierti?

| døLLcee a răspuns:

Mai exista o adoua sansa happy vorbeste cu el spune-i sa nu te mai insele sa te iubeasca doar pe tine te iubeste tine minte baietii plac multe fete dar pe tine te are in inima daca o mai face atunci el e prost mai da-i o sansa ultimawinking