| iubiricaa a întrebat:

ca toti care apleaza la acest site, am si eu o problema! sunt intr-o mare dificultate! de cateva saptamani vorbesc cu doi baieti! amandoi sunt frumuseii, si amandoi imi plac! numai ca X e intr-a 10a si Y e intr-a 12a! amandoi sunt si in acelasi liceu! problema e ca nu stiu pe care sa-l aleg! eu cred ca baietii mai mari stiu sa se comporte mai bine cu fetele, au mai multa ``experienta`` sa zic asa! deci l-as alege pe Y! Alta problema mai e ca Y e mai mic el asa de inaltime, nu prea ma derajeaza, iar X e mai facut, deci acum l-as alege pe X! sunte prea confuza! vreau sa stiu si eu ce ati face in locul meu! nu vreau raspunsuri gen``asculta-ti inima`` ca nu stiu ce sa fac in cazul asta! va multumesc ca incercati sa ma ajutati! funda!

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Pe amandoi nu-i poti avea ca ramai fara nici unu la un moment dat.
Vezi care e mai dulce si se poarta mai frumos... nu conteaza doar aspectul fizic, anii si inaltimea. Trebuie sa te uiti si la sufletul lui!
Mult noroc in alegerea ce-o ai de facut!

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Alege-l pe care se poarta mai frumos cu tine happy

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pentru tine contează numai cum arată un băiat?

| iubiricaa explică:

Comeandtellmesomething:daca ai citit mai cu atentie ai fi observat ca am scris ca ``baietii mai mari stiu sa se comporte mai bine cu fetele``.si de aici nu cred ca rezulta ca ma orientez doar la aspectul fizic! aa.si da! pentru mine conteaza si cum arata un baiat!

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru iubiricaa):

Da şi ştiu cum să vrăjească mai bine fetele mai mici xD

| iubiricaa explică:

Comeandtellmesomething:si ai vreo problema cu asta?hee hee

| Cristianne a răspuns (pentru iubiricaa):

Dragă,tu spui doar că-ți place cum arată "X",deci da,te orientezi după aspectul fizic.Din contră,băieții mai mari o să-și caute fete de vârsta lor,prin urmare o să te lase baltă și deci tu o să revii cu o întrebare gen "m-a rănit și nu știu cum să îl uit.Ce să fac?".Nu ești nici prima și nici ultima,deci sunt deja obișnuită cu întrebări de genul ăsta.
Sincer, nu-mi pasă câtuși de puțin pe cine alegi, mai ales că văd cum îți alegi "iubiții".

| viiooVe a răspuns:

Eu nu iti recomand sa iti asculti inima. Daca as fi in situatia ta eu l-as alege pe cel care se comporta cel mai frumos, care e mai bine crescut; degeaba e x bine facut daca e marla (dau un exemplu, nu zic ca e ). Sau l.ai putea alege pe cel care ti se pare ca tine cel mai mult la tine. Asa stii sigur ca va fi mereu alaturi de tine! Bafat! Stiu ca e o decizie grea dar trebuie sa o faci mai devreme sau mai tarziu thumbs up