| bunicisibuni a întrebat:

Cand ma masturbez, ma termin repede. E bine? Bine, sunt virgina, deci nu o fac intern.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, se pare ca esti mai dotata, esti mai sensibila decat majoritatea. Bravo tie, dar ai mare grija sa te speli bine pe maini inainte, sa nu te alegi cu vreo infectie! Valabil si pentru ipoteticul viitor partener care te va dezmierda pe acolo!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da tu e normal

| RAY a răspuns:

Normal ca e bine, nu esti baiat sa suferi de ejaculare rapida

| Roxin a răspuns:

Buna!

Da, e perfect normal. Orgasm clitoridian. Nimic spectaculos si iesit din comun.
Spor la orgasme!

| andreigroza19 a răspuns:

Mai multe detalii ar fi fost bune.
Adica, simti acea senzatie de bine si dupa nu mai ai chef?
Din moment ce nu o faci intern, cum poti sa te termini repede...

Diferenta dintre fete si baieti...la baieti, freaca si se termina cand le vine...
la fete..freaca si incepe sa le vina lichid, si o sa vina din ce in ce mai mult..si doar daca au noroc si rabdare se si termina

| Biu009 a răspuns (pentru andreigroza19):

Cred ca se refera ca ajunge la orgasm clitoridian repede