| anonim_4396 a întrebat:

cand ma sarut cu prietenul meu si il musc de buza / limba, ma strange tare de picior. de ce?laughing

9 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Pai il doare mailaughingNu il mai muscalaughing

| LittleShyDevil a răspuns:

Foarte simplu, il doare si pe el, măilaughing Incearca si tu sa fi mai blanda, nu musca tare! laughing Mult noroc in continuare! laughing

| running24 a răspuns:

Este excitat dupa aia depinde unde te saruti daca e in bucatarie elibereaza masa frate ca iese rau laughing

| HDSeer a răspuns:

Reflex.De exemplu cand ne doare ceva strangem dintii sau framantam mainile deoarece asa organizmul se preocupa.E logic ca al doare, zi sa te mmuste si el sa vezi ce sa intampla big grin

| DNSK a răspuns:

Il doare sau se excita. depinde cat de tare il musti laughing)

| Crucified a răspuns:

Nu ştiu, că în locul tău trăgeam vreo 500 de pârţuri şi îmi vedeam de treaba că nu-i frumos să musti pe cineva de buză că e dureros. sad

| Sisitta a răspuns:

Te vrea big grin

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Il doare big grin big grin

| JustRoxanne a răspuns:

Incearca sa fii mai blanda, il doar si pe el!