| anonim_4396 a întrebat:

care ar fi semnele unui barbat indragostit? iar daca acesta imi este si antrenor de tenis cam care ar fi semnele? va rog raspundeti strict la intrebare

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Se comporta diferit cu tine si iti zambeste cand te priveste.Probabil nu ai curaj sa ii zici ca il placi, nici eu nu as avea, daca ar avea de doua ori varsta mea, dar, incearca sa il citesti dupa limbajul trupului(gesturi si comportament).Iti urez numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te vede i se ridica racheta...