| Ţiiţţţu a întrebat:

Bună care piesa este mai frumoasa B. U. G Mafia - Înainte să plec sau B. U. G Mafia - Când trandafirii mor?

Răspuns Câştigător
| pink1girll a răspuns:

B.U.G Mafia - Când trandafirii mor. E prea tare! Nu e singura, majoritatea de la Mafia sunt beton.

12 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Eu zic bug mafia- nu te duce la ea
hai cu mine, si fara cuvinte dar nu asa ca celelalte 2

| LaLaLea a răspuns:

Toate melodiile de la Mafia ma ung pe sufletlove struck nu pot alege dar Cand trandafirii mor este romatica si putin macabra deci e superlove struck

| InnocentKid91 a răspuns:

Cand trandafirii mor :X

| Mikka09 a răspuns:

Cand trandafirii mor:X:X:X e cea mai tare mie imi place muult

| Andrutsa15 a răspuns:

Cand trandafirii mor [ de fapt toate sunt superbe! love struck ]

| asdffghjjkl a răspuns:

B.U.G. Mafia - Cand trandafirii mor happy

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Te rog incearca B.U.G Mafia -hai cu mine sau fara cuvinte cu Loredanawinking

| 1n3x a răspuns:

Varza aman2

Răspuns utilizator avertizat
| rapp2020 a răspuns:

Bug mafia -cand trandafirii mor

| Alexu24 a răspuns:

Cand trandafirii moor :X:X:X

| DulceCaOAcadica a răspuns:

Eu prefer B.U.G Mafia-Cand trandafirii mor :p