| anonim_4396 a întrebat:

care sa-mi dea niste statusuri de dor. amintiri.& sa nu fie de pe net. daca se poate. ca p'alea le stiu. happy

Răspuns Câştigător
| ana_6336 a răspuns:

Incearca http://inocent-kid-xd.blogspot.com/ poate iti place ceva :D

3 răspunsuri:
| girlpoisson555 a răspuns:

Care are *:d

| Babbe a răspuns:

* Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat.:-J
* Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!
* Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.
* Nu stiu ce sa zic, se vede calr ca-mi lipsestisi'mi vine sa mor.ca tu nu mai esti
* Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi.

| crisss_1778 a răspuns:

Asta e doar o poveste fara inceput Chiar daca nu arat de fapt sa stii ca m-a durut si doare Un alt capitol acum am incheiat Cartea vietii mele ramane de continuat

Tot ce-i frumos trece mult prea repede

N-ai stiut sa ma tsi langa tne...Acum ce *** nu-ti mai cOnvine?

Te uiti l ultima posa cand ai zambit sh strangi din dinti, esti acelasi copil dar ai uitat cum e sa simtistraight face

Acum o pritenie moare nu mai poate respira ia-i luat tot oxigenul cu tradarea ta!

Intr-o zi ne-am intalnit Si ne-am placut si ne-am iubit! Lumea parca a innebunit Si intr-o zi ne-a despartit!