| Jose21 a întrebat:

Cati dintre voi ati ramas impreuna cu prima iubire?

10 răspunsuri:
| AdRiAn29DarK a răspuns:

laughing))))Niciunu!

| LaNaibaa a răspuns:

Ne-am despartit dupa o luna laughing frumos nu?

| Onn3 a răspuns:

Bai eu sunt de 4 ani cu el si ne gandim la un viitor impreuna dar deocamdata suntem mici.Si nust ce sa zic o sa mai vdm.

| ada2203 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care a fost primadata cu el cand avea 14 ani si acum au catre 30 de ani fiecare, sunt casatoriti si au 1 copil... Dragut, nu?

| Quanah a răspuns:

Am cunoscut sot si sotie care erau impreuna din scoala generala. Dar, de curand s-au despartit laughing. Si-au dat seama ca nu se potriveau.

| neutrino a răspuns:

Parintii mei, 30 ani.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu, fac parte din categoria celor mai fericite femei din lumea asta ..desi nu a fost mereu totul roz, dar am trecut peste toate incercarile impreuna, avem o relatie bazata pe dragoste, intelegere si cel mai important, respect.

| MicutulJonny a răspuns:

Eu, 1 an si 4 luni si o iubesc pe zi ce trece cat mai mult love strucklove struck:*!

| anonimul325360 a răspuns:

Nikmi nu am avut si nici nu am

| Neinteresantul a răspuns:

Intrebarea e fara sens. Intrebi cumva cati au ramas impreuna cu fata respectiva dupa ce au facut sex cu ea? laughing Pai iti zic eu: de pe TPU, 0. Daca e vreun mandru care zice ca a ramas, atunci sigur n-are mai mult de 1 an in acea relatie.