| ddeny a întrebat:

BUNA.
Ce agenti de modeling stiti in Craiova?
imi doresc foarte mult sa fac modeling.toti imi spun ca am sanse dar nu stiu. unde as putea sa ma duc.chiar nu stiu. si pe net nu gasesc nimk
Mentionez ca am 13 ani
Pt. raspunsul care m-ar putea ajuta fundita:X:X
Si scuzati categoria dar este cea mai vizitatawinking

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Cauta royal modelshappy. acolo cu siguranta o sa te primeasca si sunt cei mai buniwinking.

3 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

Ce inaltime ai? Daca ai cel putin 1, 72 ai foarte multe sanse te accepta fara sa stea pe ganduri,dar cred ca te-ar accepta si putin mai scunda cu prtexul ca o s amai cresti. Pai nu stiu du-te p ela tine prin oras,chiar tu personal si intereseaza-te cauta si pe net da niste telefoane la mai multe agentii si asa o sa ajungi acolo unde trebuie si cu niste informatii utile. Adica sa nu te duci pur si simplu acolo fara nici un fel de informatie.Dar nu uita, orice inceput e bun, nu o sa ajungi sus fara sa fi joswinking

| Laviiiiii a răspuns:

Pretextul, se scuza gramatica m-am grabithappy