| Jack99 a întrebat:

Ce ar spune o fata, de un baiat care nu a avut prietena si primul sarut la 23 de ani?

8 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Nimic, unele fete (proaste) ar zice ca vai ce ratat e, dar pana la urma fiecare alege ce face in viata, daca el nu a vrut sa se pupe cu orice taranca, e problema lui, e greu sa iti gasesti pe cineva pe placul tau dar si sa fie o persoana buna din toate punctele de vedere. Pana la urma nu conteaza cand s-a pupat sau ceva cel mai important e caracterul.Si eu am un amic care primalui prietena era la 21 de ani si nu are nicio problema in a dezvalui asta.

| RAY a răspuns:

Ca nu e un baiat dragut sau poate e gay sau asexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata. Unele vor rade si vor face misto, alea care nu au avut nici ele iubit te vor vedea ca pe o comoara.

| StefanCosmin a răspuns:

Unele fete il vor aprecia ca totusi e baiat si a stat cuminte, iar altele vor face misto de el, si el va intra in pamant si se va transforma intr-un obsedat sexual chiar daca el nu e asa

| asuari a răspuns:

Inseamna ca acel baiat este mai inchis. nu prea comunica cu lumea. (eu asta zic) Totusi poate sa apara o fata si sa-l schimbe total, atunci el se va debarasa de acel univers singur al sau si va intra in altul. Eu l-as incuraja sa isi faca o prietena sau macar sa comunice mai mult cu fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Incepator! Al meu este. Ii fac un copil ".

| vocea a răspuns:

Numai o curva s-zar lua de tine, cunosc o fata de 23 virgina care ar cauta si ea un baiat virgin iti dau Facebook ul in privat, funda

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Tu esti băiatul care nu a avut primul sărut la 23 de ani?