| Sylvye a întrebat:

Ce ar trebui sa faca o fata pentru a iesi din friendzone?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa il anunte pe partener ca doreste ceva mai mult, ceva mai altfel, ceva mai special.Sau sa-l anunte ca s-a plictisit de el.

| ramonia a răspuns:

Incearca sa iti dai seama daca te place, daca nu te place nu are rost.

| dededede17 a răspuns:

Să-ți faci curaj și să porți o discuție serioasă cu tipul. Dacă-ți râde sau dă cu flit e un pămpălău și nu merită. Succes ✌

| mihai69 a răspuns:

Să facă dragoste cu friend-ul ei!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da-ne mai multe detalii

| shadow72 a răspuns:

Sa nu mai vorbeasca despre toate prostiile cu el si sa inceapa sa flirteze

| Ririru a răspuns:

Sa urmareasca semnele, iar asta iti spun eu, care am fost "cea mai buna prietena" a iubitului meu, pe care o suna non-stop, cu care ii spunea tot despre celelalte fete din viata lui, cu care iesea zilnic afara si ii povestea toata viata lui.

La noi a venit de la sine, cu mici saruturi, dar asta a contat cel mai mult, faptul ca ieseam mereu si faptul ca in fiecare zi noi ne sunam non stop sau ne dadeam mesaje. Pur si simplu i-am spus ca-l plac, daca nu ai semne din partea lui, mai bine nu faci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata in "friendzone"? e o prima oara pentru toate se pare laughing.

| peperonies a răspuns:

Sa nu mai fie grasa

| Florinx123 a răspuns:

Buna, friendzone-ul asta al tau e doar imaginar, nu exista prietenie intre un baiat si o fata, unul dintre ei mereu o sa vrea mai mult. Probabil el tace sau tu pentru a nu strica " prietenia" care oricum e imaginara, spune-i ca vrei mai mult sau invita-l undeva si gata. Succes