| andreea_6939 a întrebat:

Ce as putea cumpara de Mos Nicolae iubitului meu?(19ani), si de Craciun? Ajutati-ma :*

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu noi trebuie sa iti dam idei! Cadoul se face cand cunosti pasiunea, placerea cuiva!

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Exact. Subliniez ce a spus foxi...happy Fiecare avem placeri diferite.

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Pai depinde de gusturile lui; ii poti cumpara o bluza ceva, un parfum, sa faci ceva personalizat cu voi doi (plapuma, perna, cana, portofel, bluza) sau ii poti scrie o scrisoare ceva cu un lantisor cu initiala ta, sau jumatate de inimoara love struck sper sa fi fost de folos

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Cumpara-i o rama photo digitala si pune pe ea cateva poze cu voi