| Alexaaaaa. a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului de 14 feb? Suntem impreuna de 1 an si ceva si as vrea niste ideibatting eyelashes mai "nebunatice" asa big grin as vrea sa il surprind cu ceva mai special nu ursuleti, inimioare sau mai stiu eu ce chestii imprimate cu o poza de-a noastra thinking nu imi plac "prostiile" astea. consider ca ursuletii si toate astea se fac cadou la inceputul relatiei big grin ( Daca il prind cu asa ceva la mine ii dau in cap cu elelaughing )

Deci ceva idei big grin?batting eyelashes... :*

2 răspunsuri:
| anamariaiuliana a răspuns:

Nu stiu daca ai peste 18 ani poti sa-l suprinzi cu un pat pilini de petele de trandafiri si tu imbracata sexy si de aici sti :-P

| anamariaiuliana a răspuns:

Aa. sa nu uiti de sampanie