| doinasantai a întrebat:

Ce credeti voi? Te poti indragostii pe internet si sa creezi o relatie?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu prea cred in astfel de relatii

| Vix999 a răspuns (pentru mona):

Nici eu nu cred in asa ceva. NU ai cum sa cunosti un om din niste conversatii imperonale pe internet. Cel mult poti lega o relatie de prietenie. Asta da. Dar de cuplu...nu, in nici un caz.

| Cosmin1I a răspuns:

Poti incepe sa ai o legatura cu o persoana intalnita pe internet si asa mai departe dar in nici un caz nu poti sa ai o relatie stabila pe internet

Răspuns utilizator avertizat
| One94 a răspuns:

Da poti, prietena mea cea mai buna sta cu un tip din Milano de 2 ani, el o viziteaza, ii aduce cadouri si chiar e un dragut.Se potrivesc amandoi foarte bine si el isi da silinta sa vina aici in tara de cate ori poate pentru ea!
Deci da poti daca gasesti o persoana cu care ai foarte multe lucruri in comun!big grin

| roxy24 a răspuns:

Buna.Da te poti indragosti.De exemplu o prietena foarte buna de-a mea, are o relatie cu un tip pe care l-a cunoscut pe net si le merge bine, ba mai mult s-au logodit.,, deci se poate...

| doinasantai explică:

Si eu am inceput o relatie pe net de doua luni, si prietenul meu vine de Craciun.