| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Ce faceti?:* Am nevoie de putin ajutorbig grin... Deci cum il pot "excita" prin mesajebig grin? Sau la telefon?love struck dau funditalove struck Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Ii trimiti factura la lumina

| nuspun a răspuns (pentru IMC90):

Asta am s`o fac, clar laughing))

8 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Spune-i ca tocmai ti-ai bagat degetul in pasarica si ca-ti place laughing

| December a răspuns:

Te crezi la Hot Line? laughing.
Glumesc. As putea sa-ti dau cateva idei dar mai bine las fetele sa raspundawinking

| nuspun a răspuns (pentru December):

Daca ai cateva idei, spune`le...Eh,daca vreiwinking.Nu te oblig:p

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Depinde de baiat. in general am reusit fara sa fie intentia mea big grin scoate un arrr sau spune-i lucruri cum ca esti in pat in nu stiu ce felthinking pune-ti imaginatia la incercare si fa-l sa isi imagineze ce faci tu in momentul acela e singura solutie

| 01092007 a răspuns:

Vorbeste rar si lungeste cuvintele :buuuunaaa cee faaaciii, euu tocmaai ma pregateesc sa fac o baiee cu multa spumaa si m-am gandiit sa te sun ca sa ma pooot relaxa, ar fi foost supeer sa fii si tu aici saa........imaginatie trebuie sa ai ca restul vine de la sine comporta-te ca o pisicuta laughing si zii cee ce vrea sa auda sau ce stii tu ca-i place..bafta

| sebastyan99 a răspuns:

Lucrezi la linia fierbinet laughing
glumes nu stiu scoate si u tot felul de sunete hot

| teiubescclaudiuu a răspuns:

Buna " nuspun ". E foarte simplu big grin vorbeste-i despre sex, spune-i ce ai vrea sa faca cu tine sau tu cu el. sau, vorbeste-i despre cum a fost cand ati facut`o prima oarawinking dar pe un ton mai lent! ai sa vezi ca v-a functiona big grin Te pup. Bafta!