| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

ce faceti? as vrea sa ma ajutati cu cat mai multe raspunsuri sad
Iubesc un baiat si el pe mine la fel sad momentan ne-am certat eu as vrea sa ne impacam ca nu as vrea sa pierd un baiat ca el straight face
si el vrea sa ne impakam dar ii este frica sa nu`i fac rau sad
nu stiu ce rau i-am putut face. intr-adevar ne certam foarte des iar pe el il afecta ca ma iubea foarte mult sad
nu stiu ce sa fac sad oare sa-l las in lumea lui sa o luam aman2 pe drumuri diferite pentru binele lui?
chiar nu stiu sad va rog cu niste sfaturi sad
zic din nou il iubesc mult si nu as vrea sa-l pierd sad ce sa fac?sad dau fundita si voturi scuze de greselile gramaticale sad va multumesc mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca te iubeste si esti sigura ca nu il mai afectezi, continuati, ar fi pacat daca va iubiti sa va despartiti.Promite-i ca nu il mai superi dar tine-te de promisiune ca altfel il vei pierde si e greu de gasit o persoana ca el daca zici ca e de treaba.Fii mai intelegatoare cu el, si el cu tine si treptat vor disparea certurile si o sa va intelegi foarte bine.
Succes!
Pa, pa.

| AngelaZero a răspuns:

Pai in primul rand gandeste-te de ce v-ati certat si afla de la el ce rau i-ai putea face. daca te crezi in stare sa opresti certurile si sa nu-i faci rau respectiv, spune-i si ramaneti impreuna. daca nu, nuati-p pe cai diferite si punct.