| spawni a întrebat:

Ce fata ati alege intre una care nu arata ca un fotomodel si are un caracter placut si o fata fotomodel, dar care vrea sa faceti sex din prima?!

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

As alege fotomodelul...pentru sex, asa cum ai specificat! happy

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Eu as alege fata care arata mai modest. Exista sanse mari sa ramaneti impreuna si sa claditi o relatie frumoasa si de lunga durata. daca vrei sa o alegi pe cea de a 2a gandeste-te ca o sa fie ceva trecator, o noapte, doua. Iar daca vrea sex cu tine din prima, cu siguranta asa va proceda si cu alti barbati.

| DenisIonut01 a răspuns:

Clar prima, o sa dureze poate o vejnicie relatia dar cu a doua. ne, nu prea mult.

| DenisIonut01 a răspuns:

Clar prima, o sa dureze poate o vejnicie relatia dar cu a doua. ne, nu prea mult.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fotomodelul intai si dupa ce ramane

| Radeas1 a răspuns:

Un cocalar ar alege a doua variantă. Depinde de caracterul fiecăruia. Eu unul, chiar dacă nu aş vrea ceva serios aş alege-o pe prima, pentru că nu trebuie să arate ca un fotomodel, să fie puţin inteligent.-

| Raul5765578 a răspuns:

Fata care vrea sex din prima