| spawni a întrebat:

Ce fata ati alege intre una care nu arata ca un fotomodel si are un caracter placut si o fata fotomodel, dar care vrea sa faceti sex din prima?!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi orice baiat ar alege o fata sa faca sex ca doar asta au in cap

| relian a răspuns:

Aleg pe aici cu care m-as potrivi, cel putin sau in primul rind sexual.Deci din ce tu ai aratat as aleagea pe aia fotomodel si care face sex din prima, pentru ca ai spus care vrea, deci ea cauta sa facem sex. Daca as aleageo pe aici "sfinta"atunci fii sigur ca poti sa tio agati in cui si sa o trezesti asa odata la luna daca nu la citeva luni.Degeaba are caracter placuta daca iti este ca o sora din pct de vedere sexual. Pina la urma cauti o iubita, nevasta etc sa ce? Sa faci sex cu ea sa iti faci familie etc.Asa caractere pai iti faci amici, prieteni si ai reszolvat, platesti o menajera sa-ti faca curat, mincare si gata.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa fie una si aceeasi sau pe amandoua odata

| h3r a răspuns:

Dar cum arată? Ca un om normal? Cap sec!

| piTiCcu a răspuns:

Una care nu arata ca un fotomodel si are un caracter placut, sa am ce discuta cu ea in fiecare zi sa avem lucruri in comun.Bafta!winking

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Prima, nu duc lipsa de sex precum altii care vorbesc in nestiinta de cauza, cea care vrea sa faca sex din prima nu este neaparat o profesoara in ale sexului, numai un obsedat ar face sex din prima

| unknøwn a răspuns:

A doua.
Am mult mai multe de învăţat de la a doua decât de la prima, care n-are prea multe experienţe şi n-am ce învăţa de la ea.
Dacă o tipă face sex de la prima întâlnire NU-I CURVĂ! Fraierilor!

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Cea cu caracterul placut. C***e gasesti la fiecare pas oh go on

| Miky1 a răspuns:

A2-a,dupa care vine oricum prima. fara sa vrea

| DuncaClaudiu a răspuns:

Cea placuta.

| suntsincer a răspuns:

Prima!winking