| laviniabeluska11 a întrebat:

Bună!

Ce înseamnă când un bărbat, cu care ai încercat să ai o relație, te sună noaptea, când e beat? Nu e prima dată când se întâmplă.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce inseamna, ca este un dobitoc si trebuie sa il blochezi, sau vrei sa te bată ca fiind beat numai stie ce face.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că e beat.
Și ca să scapi de grija lui, îl blochezi. Că altfel o să continue.

| TimberWolf a răspuns:

Cand e beat i se face dor de tine, cand e treaz i se face dor de sticla.

| Madaxo97 a răspuns:

Îi e dor de tine și te sună la beție, nu înseamnă ceva neapărat. Dacă nu îți place de el sau nu ești interesata poți să îl blochezi.

| 1onur a răspuns:

Dor,iubire Adevărată ne împărtășită,...

| Delllla a răspuns:

Și mie nu-mi dă frati-su număru’.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Pur și simplu e beat