| obsercvayr a întrebat:

Ce intrebarii sa pun la prima intalnire unei fete?
big grin

Răspuns Câştigător
| FORMULADTI a răspuns:

Tine minte, niciodata sa nu o intrebi de familia ei, pentru ca nu de asta iesi cu ea ca sa-i afli familia din prima intilnire.Pasu 1, fa-o sa se simta bine cu tine,glumeste, amuzo, fa glume(numai nu pe baza ei e si clar)Apoi intreab-o ce-i pleace sa faca, ce uraste, si cum vede o relatie ideala dintre 2 iubiti, asta iti va da un As in miineca ca sa stii cum sa te comporti cu ea.Si cel mai important, fi tu insuti fratioare, nu incerca sa fii altul, fetele se indragostesc de baietii simpli, nu de panarame care spun minciuni si a 2-a zi se adevereste contrariul.fi sincer, spune-i ca e frumoasa, bla bla bla...si o sa fie a ta. SPORT LA TREABA. FUNDA?

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Întreab-o dacă îi place sexul oral.

| vreau1alint a răspuns:

Orice te intereseaza pe tine.

| Ando1dul a răspuns:

Intreab-o despre familie, cum se intelege cu ai ei, daca are frati, daca ii plac animalele si nu uita sa FI TU INSUTI.nu o minti spune-i adevarul si cand trece o fata pe langa tine ai grija unde te uiti

| BadResonance a răspuns:

Pai acordai multa atentie si fi deschis intreab-o despre familie despre cum se simte despre ce-i place....aratai ca-ti pasa de ea dar vorbeste putin si despre tine! fi bun cu ea! caci daca nu esti deschis va crede ca nu-ti pasa, cred ca atunci cand te va intreba (daca o va face)fel de fel de chestii vei crede ca sunt prostii dar de fapt ea va dori sa fie mai aproape de tine! SUCCES LA INTALNIRE! a si fi intotdeauna punctual!

| Popadorian123 a răspuns:

Pai o intrebi despre familia ei despre ea si mai multe si sa nu te emotionez ok... funda!