| yym a întrebat:

Ce parere au, in general, strainii despre romance? (de exemplu: italienii,portughezii, francezii, albanezii, etc.). Ar intra intr-o relatie cu ele, s-au mai bine cu compatrioate de-ale lor sau alte straine? Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prespun ca pentru o noapte nu ar refuza cei mai multi dintre ei o aventura cu o romanca,am citit un articol in engleza despre cum sunt romancele in mare parte adevarat,dar nu trebuie sa vezi cum le vede straini romancele ca le vedem si noi barbati din Romania,eu personal nu as intra intr-o relatie cu o romanca de lunga durata ca sunt ipocrite, mincinoase, false, perverse, materialiste doar pe interes, poate si dincolo e asa cine stie, fraieri sunt destui pe lumea asta care cred in femei desi da ar intra in relati uni

| corbulalbrosu a răspuns:

Nebanuite sunt "cararile" domnului dar si mai nebanuite si uneori inexplicabile sunt/pot fi preferintele barbatilor. laughing big grin

| vocea a răspuns:

Intalienii nu sunt chiar asa rasisti cum spui tu... binenteles uni sunt chiar foarte rai, dar nu toti,
Majoritatea din ei sunt mai nesimtiti.
Uite aici niste discuiti pe tema asta :
http://rahvee.wordpress.com/2010/08/29/italienii-sunt-intradevar-rasisti/
Bafta si numa bine