| xFaith a întrebat:

Ce parere aveti atunc cand iubitul vostru, da like-uri pe afcebook, la fete? Va deranjeaza, sau va supara lucrul asta?

Răspuns Câştigător
| PaullR a răspuns:

Parerea mea este sa va documentatii si sa va dezvoltati personalitatea si gelozia nu va mai fi o problema. Gestul prietenului tau este unul normal. De asemenea cum si tu dai like-uri altor persoane de sex masculin asa da si el like-uri persoanelor de sex feminin. Acesta este un site pentru femei www.stilultau.com. Citeste cate ceva de acolo si ai sa intelegi altfel lucrurile. Succes :D

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Datul de like-uri in sine poate sa nu deranjeze, dar motivul poate sa fie unul necurat.
Deci, intreaba-te mai bine care este motivul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Confunzi facebook ul cu viata reala.

| neutrino a răspuns:

Fiecare cauta mereu ceva mai bun, asa ca gestul lui este normal.

| RebekahAndreea a răspuns:

Dar ce tu nu dai like-uri la alti baieti?laughing E normal, doamne, e facebook, dai like la ce iti place, nu inseamna ca daca e iubitul tau nu mai poate da like-uri altor fete.

| Biuuu03 a răspuns:

Este normal sa te superi si sa fii geloasa.Dar daca intre voi e ceva serios, nu te mai ingrijora.