| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, baietii care saruta cu ochii deschisi vor sa vada reactia partenerei sau nu pun suflet in relatia lor?

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

Baietii (in general) nu sunt asa romantici precum fetele.Dar daca nu inchide ochii in timp ce te saruta nu inseamna ca nu tine la tine.ei nu dau importanta la astfel de lucruri.

8 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Ei vor sa vada reactia partenerei

| ChrisBrown a răspuns:

S-a vada ochii frumosi ai unei fete pe care o iubestewinking
Dar in alte cazuri cum spui tu "sau nu pun suflet "

| DANU_4412 a răspuns:

Nu pun suflet an relatzie

| ReeaAndreea a răspuns:

Hey lola! pai nu inseamna ca daca se saruta cu ochii deschisi nu pun suflet, ci din contra ii intereseaza reactia partenerei sau pur si simplu o admira happy sper ca te.am ajutatwinking

| Tiberius a răspuns:

Ce "inteligenta" esti. Ce treaba ai tu cu omu' daca ii place sa stea cu ochii inchisi sau deschisi? Poate vrea sa vada cum reactionezi de unde pana unde nu pune suflet laughing

| mihai_2648 a răspuns:

Vor sa vada reactia partenerului

| Pufoshenia_3750 a răspuns:

Daca ramane cu ochii deschisi si se uita la tine, te admira.In schimb, daca te saruta si se uita in alta parte...atunci,da.nu pune suflet! :*

| dyyva a răspuns:

Daca saruti cu ochii deschisi: esti o persoana rationala, care, desi se indragosteste foarte greu, o face pentru totdeauna. Pari crispat, suspicios si ai tendinta spre gelozie. Cand saruti, probabil ca mintea iti zboara in zece directii, care nu au legatura cu romantismul.