| saresipiper a întrebat:

Buna, ce parere aveti de barbatii care trag vânturi cand sunt in pat cu iubitele lor, sau in preajma acestoradar nu in a altora? Faptul ca ii respecta pe altii iar pe voi nu, voi nefacand asa ceva, cum vi se pare?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Scarbos inseamna ca te considera carpa de sters pe jos. eu niciodata nu trag vanturi langa iubita mea

| ancaval a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Oare? laughing Mai îi tragi și pătura pe cap laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună inteleg ca tu esti fată si intrebi ce părere au si alte fete sau nu numai despre cei care trag vînturisau băsini, posibil ei cred ca odata ce au ajuns in pat cu tine este ca in familie i si permite orice este acasa, ar trebui tu sa discuti cu el si sa i spui ca te deranjeaza acest comportament, una e sa faci asta in somn inconstient fiind, si alta este sa faci asa ceva ca asa vrei tu, nesimtire, te ce varsta ai?

| epurasu a răspuns:

Intrebarea ta e ticaloasa - altceva chiar nu poti intreba - e cazul sa dai dovada de bun simt.

| Freya1 a răspuns:

După cativa ani de relație nu cred ca mai ai rețineri în privința asta.
Sa fim seriosi, e o chestie firească si nu prea are de ce sa iti fie rusine.Nu te pui sa faci asta in public de fata cu oameni, dar acasa daca stai cum e si pandemia poate si 24 din 24 cu femeia ce sa faci, sa te încui, sa iti provoci boli intestinale?

| Werrich a răspuns:

Faceți întrecere de cine da vanturi mai sonore. Dacă nu au miros cu atât mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce atâta tam-tam pentru o bășină?

| MValentin a răspuns:

Sincer, daca deja ai o anumita,, vechime,, impreuna cu sotia sau iubita ta si in timp incepi sa iti pierzi interesul sa ragai sa puti ca naiba sa tragi vanturi de fata cu ea, pot spune ca nu o mai iubești. Ti-ai luat o fiinta, ce trebuie respectata mereu nu primele saptamani sa vi cu flori dupa sa arunci cu noroi pe ea, va rahat pe ea relatie si crede-ma gesturile acestea duc la despărțire

| Valentina8 a răspuns:

Sa "Tragi vanturi" e normal si firesc si uman laughing Din contra e gresit "sa stii in tine". E corect si educat sa iesi din incapere sau sa te indepartezi daca poti. Faptul ca un barbat trage un vant langa iubita lui, ce iti pare tie? lipsa de respect? laughing Lipsa de respect e din partea ta, ca nu respecti felul in care functioneaza corpul omului. Chiar nu ti s o intamplat sa iti vina una si sa nu te poti tine? laughing sigur s o terminat cu rasete, ca doar nu tragi un vant din ciuda cuiva sa l intoxici laughing)) sau zici "ni si la ala, ia sa i trag un vant, ii arat un pic de lipsa de respect" sau in cazul de fata iubitei.
E uman, nu lipsa de respect.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Pai stai asa daca e in orasi in lume normal ca are un respect de sine de voi acasa e acasa e cum ai sta si in casa machiata si cu tote cele ca na, acasa e acasa afara e afara, e ca vb aia, curva in pat doamna pe strada