| Orha_Dani_1985 a întrebat:

Ce parere aveti de femeia nimfomana? V ar place sa convietuiti cu ea?

Răspuns Câştigător
| AncaNK a răspuns:

Bună Dani! happy
Mmm... ce le-ar plăcea bărbaților o femeie cu pofte oricând, oriunde... dar are defectele ei:
O să simtă că are nevoie de mai mult, asta însemnând un amant, pe viitor, chiar doi.
Dacă aș fi băiat, mi-a plăcea de ea ca o aventură, dar e aiurea să te îndrăgostești de ea, o nesătulă.
E doar, doar părerea mea. Dacă sunt nimfomane pe aici, îmi pare sincer, sincer rău!
Toate cele bune! big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca ar obosi membru meu de la atatea folosiri fara numar laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sigur ca da, ce barbat nu si-ar dori asa o femeie cu pofta de sex continuu ahhh mamasita

| sofisis a răspuns:

Nimfomania este tratata de specialisti ca fiind o boala..ai vazut vre-odata o femeie de genul?
Intra intr-o stare asemanatoare cu sevrajul daca nu face sex.E destul de dificil sa faci fata unei vieti alaturi de o nimfomana.

| Lawliet14 a răspuns:

Poate convietui cu un barbat activ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O nimfomana s-ar potrivi doar cu un nimfoman. Sau cu un barbat extrem de permisiv.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pentru o partida, doua e buna. Daca si tu esti nebun dupa sex ca si ea, sigur, dar daca esti o fire romantica nu acred ca ar fi un cuplu tocmai potrivit.

| Dugalle a răspuns:

Normal ca da!