| blari a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de "prietenii cu benefici"?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Urasc intrebarea asta din tot sufletul.de ce sa te **** cu o persoana daca nu simti nimic pentru ea? mai bine ia-ti un vibrator si ai rezolvat problema

| blari explică:

Am impresia ca s-a inteles altceva, m-a intrebat cineva in gluma cum ar fi prieteni cu benefici si m-a pus pe ganduri...:p

| just4funx a răspuns:

Ideea perfecta!
daca ar fi asa ca si in film!big grin

| nicolaenistor a răspuns:

Adica ce sa-ti faca favoruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca la un "credit de nevoi personale". Intotdeauna una din parti pierde, de obicei ala care are nevoie de credit. Trebuie sa dea dobanda, o sa fie nemultumit de contract, banca o sa fie nemultumita de profit... intelegi tu. Nu exista beneficii mutual satisfacatoare si echilibrate, pentru astea exista casnicii, draga.