| Patry46886 a întrebat:

Bună, ce părere aveți despre sexul la menatruatie?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Pe bune Violleta? La tine menstruatia la tine e jenanta, scarboasa si murdara? Sigur nu esti barbat sub acoperire? N-am auzit o femeie sa vorbeasca asa de menstruatia. Ah, stai, tu nici cu fingering-ul nu esti de acord. La tine orice tine de sex e urat si scarbos. Vai de noi. Doar o minte imatura poate gandi asa.
Sexul la menstruatie are foarte multe beneficii, reduce durerile, imbunatateste starea de spirit, e lubrifiat mai bine. Sunt riscuri de infectii, dar riscuri sunt la orice

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mie nu mi-e absolut deloc scarba de menstruatie, deci daca partenera nu are nimic impotriva, eu sunt pentru.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i scarbos si jenant pentru orice femeie, sa aiba sex in cea mai murdara si dureroasa perioada a ei, totodata si foarte periculos fiindca se pot declansa hemoragii si produce infectii.

O luna are 30 de zile din care 3-4 zile sunt cele menstruale, chiar nu ai avea timp in restul de 26 de zile sa ai sex toata ziua?
De ce ai alege taman zilele cele mai dureroase si mai jenante pentru sex?
Lipsa educatiei sexuale isi spune inca odata cuvantul.

| VoidEternal a răspuns:

I'll pass.

| Madaxo97 a răspuns:

Personal nu aș putea face așa ceva, mai ales în zilele când sângerarea este mare, în prima și ultima zi de sangerare când cantitatea este mai mică, merge să faci sex, dar în zilele de la mijloc când efectiv curge ca niagara nu aș putea în veci să fac laughing și din cauza murdărie dar și că m-aș simți eu inconfortabil. Măcar în acele zile să lăsăm vaginul în pace, zic eu happy

| simplaexsistenta a răspuns:

Cam murdar, dar reduce crampele, durerea de cap si ai menstre mai scurte

| Giulia911 a răspuns:

Bleah