| alexutza222 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele feluri de relatii, ce iesi/ daca iese ceva?

Baiat rau + Fata buna=...
Baiat rau + Fata rea=...
Baiat bun + Fata rea=...
Baiat bun + Fata buna=...

Ma refer la relatii cat de cat serioase, nu de o noapte.

Răspuns Câştigător
| denismaria92 a răspuns:

Baiat rau + fata buna. relatia o sa tina putin pana o sa afle ea ca o inseala
Baiat rau + fata rea. relatia o sa fie bazata pe indiferenta, acum depinde ce intelegi tu prin "rau"
Baiat bun + fata rea. relatia o sa mearga cu toata ca baiatul o sa fie tinut cam sub papuc
Baiat bun + fata buna. cred ca asta ar fi cel mai ok. big grin

dar oricum, mai important e ca fiecare sa aiba puncte comune, nu neaparat ala sa fie rau, ala bun

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiat rau+fata buna,sunt ca fluturele atras de lampa,fata stie ca-si poate arde aripile,dar nu se poate abtine.
Baiat rau+fata rea,asta e circul Medrano,nu e relatie.
Baiat bun+fata rea, aici avem de-a face cu cazul clasic al izgonirii din rai,Adam, Eva,marul din pom si sunt in asteptarea sarpelui.
Baiat bun+fata buna,e prea frumos ca sa fie adevarat! Dar,viata bate filmul si totul e posibil,asa ca, retinem acest caz fericit, macar sa avem ce povesti nepotilor si stranepotilor:"a fost odaaaaaata..."

| euu03 a răspuns:

Adesea relatiile de tip baiat rau + fata buna merg big grin fiindca el fiind golan etc ar nevoie de o fata inocenta, buna alaturi de el. Chiar daca se cearta de obicei baiatul se intoarce la ea happy

| larydas a răspuns:

Baiat rau + Fata buna= nu krd ca ar rezista mai mult de 1 saptamana

Baiat rau + Fata rea= in 2 ore s-ar termina relatiunea

Baiat bun + Fata rea= ar avea sanse

Baiat bun + Fata buna= tocilari